BDSM Brno Tie bondage shibari svazování vázání fusion provazy art bondáž rope Jarek Edison


Menu

Oblíbené odkazy


Jaké bylo první vázání?

Zároveň chci slečnám/paním poděkovat za odvahu se přihlásit a za fajn popovídání a příjemné ukázky.

 • Winky

  Článek o prvním zážitku s bondage
 • Ariel:

  Vázaní je hodně příjemný zážitek, zcela se oddáte tomu fyzickému umění a budete si ho užívat. Nebála jsem se vázaní samotnýho, spíš zavešení, co bylo nakonec ale taky fajn, jenom tak deně přeci ve vzduchu nevisíte. Doporučuji jako relaxaci, odreagování, nemusíte se ničeho bát, kdyby vás neco bolelo nebo bylo nepŕíjemný, stačí říct.
 • Zuzka:

  Moje první vázání bylo opravdu zajímavým zážitkem. Nikdy bych si nepomyslela, že mě někdo bude svazovat přes oblečení, v příjemné kamarádské atmosféře a že z toho ještě nakonec vzniknou pěkné, umělecky zaměřené fotky.

  Navíc jsem byla po celou dobu tázána, jestli mě něco neškrtí, nemravenčí mi prsty a jestli se cítím pohodlně. A já se pohodlně cítila. Někdy až do té míry, že mi v zátylku naskakovala husí kůže.

  Především mě ale bavilo sledovat, jak na mých předloktích, hrudníku nebo nártu vznikají různorodé obrazce, jak se lana proplétají složitými smyčkami a pevně se stahují do nekompromisních uzlů.

  Celkově vzato mi vázání (myslím to za fotografickým účelem) přišlo jako druh umění vznikající na mém vlastním těle. Zároveň vzrušující i nutící k submisivitě. Něco příjemného a nevšedního, čeho jsem mohla být součástí už jen tím, že jsem stála a nechala se svázat.

 • Dáša:

  1. pentagram - asi poměrně jednoduchý na vázání, úplně nejvhodnější pro začátek podle mě, úžasně jemné zacházení (trochu jsem se bála, jestli to třeba nebude bolet, táhnout, řezat nebo tak, ale vůbec) :-))
  2. korzet - o dost míň pohodlný , člověk se nemůže úplně nadechnout a cítí se svázaný (taky že je, haha)
  3. diamant - nejlepší!, vizuálně a pocitově skvělý, kdybych si měla vybrat, tak přesně tohle bych se chtěla naučit vázat, narozdíl od korzetu tu není svázání vůbec nepříjemný, naopak!
  4. letadlo - netradiční, oživení po podobném si vázání v předchozích případech, kdyby byl zvolenej nějakej další podobnej případ, tak by možná právě nastala fáze toho, že už by mi fázání přišlo dlouhý a stejný, takhle vůbec! , zavěšení hrůza, že.. ) nee, jen jsem moc nevěděla, co mám dělat, nakonec moc příjemný, i přes trochu trpějící ruce
  5. šátek přes oči - člověk neví, co ho čeká, ale jinak pro mě hodně zajímavý styl, mnohem intenzivnější vnímání provazu a dotyků
  6. celkově: pocit mírné (a příjemné) nadřazenosti svazujícího; pro mě překvapivě poměrně vzrušující (hlavně poslední); pocit pohody a zrelaxovanosti na konci
 • Gerda:

  Dnes jsem se seznámila s velmi milým človekem Jarkem Edisonem, kterému tímto děkuji za provedení bondage na mém těle.

  Byl to pro mě velmi zajímavý, poutavý a zároveň vzrušující okamžik. Vše prováděl s velkou pečlivostí a profesionalitou. Vřele doporučuji bondage vyzkoušet, je to opravdu nevšední zážitek.
  Děkuji ,již rozvázaná Gerda.